MI-MI

 EST SK CH

 SK EMV 2022 4. koht

TENDING Zahira alias MI-MI
Sündinud: 27.09.2019

Selle neiu ootamine võttis väga kaua aega, kuid lõpuks 2019.aasta sügisel oli rõõmupäev ja 29. septembril nägi väike Mi-Mi ilmavalgust koos kolme vennaga. Mi-Mi esimesed kuud erinesid teistest minu koertest selletõttu, et kutsikd pidid sündima Soomes ja kaks kuud, enne loovutamist, pidid ka elama Soomes. Olin kutsikatega nende esimesest päevast kuni loovutamise päevani kõik päevad koos ja  olen üliõnnelik, et sain selles protsessis osaline olla. On imeline näha kutsikate ilmaletulekut, nende kasvasmist, ema hoolitsust, nendega tegelemine jne. See oli minu elu üks unistustest ja lõpuks see ka täitus.

Mi-MI ja tema vennakesed sündisid Espoo loomakliinikus ning meie esimeseks koduks sai meie hea sõbra Anne Savioja kodu. 

Nüüd oli vaja lastele nimed panna ja uskumatu, see oli päris suur peavalu. Kui aga kuulasin nende imelisi häälitsusi, siis tekkis mõte, et nad on nagu mingi väike koor ja miks mitte panna neile nimed nootide järgi ja nii saidki kutsikad omale nimeks: Do, Re, MI ja Fa. Ja kui oli aeg mõelda õige hüüdnimi, siis leidsin, et MI on ju supervalik, lisasin vaid veel ühe MI ja niimoodi saigi meie neiu omale hüüdnimeks Mi-Mi.

Mi-Mi oli oma pesakonna kõige suurem lärmaja, andsin talle nimeks "drama queen". Vennakesed oli tasased ja kui kutsikatel tekkis mingi vajadus, siis Mi-Mi andis sellest oma kisamisega märku.

MI vennad läksid kõik laia ilma: DO jäi Soome, Re läks Poola ja Fa läks Taani. 

DO

 
FA
 

MI

 
RE


 

16. novembril 2019 alustasime MI-ga sõitu Eesti poole. Vennakesed olid kõik läinud juba oma teed ja nüüd oli aeg ka ise koju jõuda. Laevas võtsin julgelt kutsika salongi kaasa ja keegi ei öelnud ühtegi halba sõna.


Koju jõudes olid ilmad juba külmad ja Mi sai endale kohe toreda kostüümi, mille vastu ta ei avaldanud mingit protesti. Samuti sai ta suurepäraselt hakkama uue keskkonna ja tuttavatega.

Juba paari päeva pärast sõitsime Saaremaale, kus Mi tundis ennast väga koduselt.

 
 
Ja kohe sai tehtud tutvust ka trenniplatsiga. 

Ja nii kõik alguse saigi. Alguses tutvumine uue maailmaga ja sõpradega, tasapisi treeningud ja eks aeg näitab, mis ja kes sellest neiust kasvab.💓

 

No comments:

Post a Comment